Rezervasyon İçin

Yerinizi hemen ayırtmak için aşağıdaki telefon numaralarından ve Booking üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Booking hesabımıza ulaşmak için aşağıdaki Butona tıklamanız yeterlidir.

Alaçatı Sörf Hotel

Tatilde insan kendini evinde gibi huzurlu ve rahat hissetmek ister. Biz de Alaçatı Sörf Otel’de bu düşünceyi kendimize prensip edindik ve kapımızı siz değerli misafirlerimize açtık.

Tesisimizde 4 adet deluxe , 3 adet triple, 1 adet superior ve  1 adet standart  olmak üzere toplam 9 odamız  bulunmaktadır. Odalarda klima, mini buzdolabı, sıcak su, wireless internet bağlantısı mevcuttur. Otopark problemi olmadan rahatlıkla aracınızı park edebileceğiniz bir mekandır. Tesisimizde  çamaşır yıkama ve ütü yapmak ayrıca ücretlendirilmektedir.

Bahçemizde limon, kayısı, erik ve çağla ağaçları eşliğinde kahvaltı yapmak, akşamüstü kitabınızı okuyarak bir kahve eşliğinde  günün yorgunluğunu atmak istemezmisiniz? Kahvaltı demişken o öğünlerin en hasıdır. Çeşit çeşit peynirler, zeytinler, bal, tereyağı, ev yapımı reçeller, köy yumurtası ve özlediğimiz yaz domatesi, salatalığı, biberi ve her sabah sıcacık masanıza gelen böreklerimiz….

Akşamüstü deniz dönüşü mutfağımızdan mis gibi yükselen kek, kurabiye ile çayımızı yudumlamak ayrı bir keyif…

Alaçatı’daki 2. eviniz olarak sizeleri misafir etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla.