Rezervasyon İçin

Yerinizi hemen ayırtmak için aşağıdaki telefon numaralarından ve Booking üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Booking hesabımıza ulaşmak için aşağıdaki Butona tıklamanız yeterlidir.

Alaçatı Sörf Hotel

Tatilde insan kendini evinde gibi huzurlu ve rahat hissetmek ister.Bizde Alaçatı Sörf Otel’de bu düşünceyi kendimize prensip edindik ve kapımızı siz değerli müşterilerimize açtık.Tesisimizde 3 adet 2 kişilik oda, 3 adet 3 kişilik oda ve 1 adet 5 kişilik oda bulunmaktadır. Odalarda klima,mini buzdolabı,sıcak su,wireless internet bağlantısı mevcuttur. Otopark problemi olmadan rahatlıkla aracınızı parkedebileceğiniz bir mekandır.

Bahçemizde limon, kayısı, erik ve çağla ağaçları eşliğinde kahvaltı yapmak,akşam üstü gazetenizi okuyup günün yorgunluğunu atmak için düşündük herşeyi.Kahvaltı demişken o öğünlerin en hasıdır. Çeşit çeşit peynirler, zeytinler, bal, tereyağı, ev yapımı reçeller, köy yumurtası ve özlediğimiz yaz domatesi, salatalığı, biberi….

Umarım Alaçatı’daki mekanımızı 2.eviniz olarak benimseyip daimi misafirlerimiz olursunuz. Bu yıl ilk yılımız ve heryıl yeniliklerle sizleri karşılama arzusundayız.

Saygılarımızla.